TOPlist
NEMOVITOSTI-LEASING.CZ
Vyřešíme vaše finanční potíže
Máte finanční potíže? Nestíháte splácet svoje závazky? Hrozí Vám exekuce? Nevíte již jak dál? Jste na správném místě. Pomůžeme vám s vyplacením exekuce, nebo doplacením všech dluhů a konsolidaci všech pohledávek pod jednu splátku.

Investice do nemovitostí

V dnešní době je investování do nemovitostí jedna z nejlepších a nejbezpečnějších investic. Dříve se jednalo o poněkud rizikovou investici, ale po tom, co proběhla hypoteční krize a trhy musely přijmout některá bezpečnostní opatření například vyplácení nižších částek oproti zástavě nemovitost. Dříve se vyplácely bankovní hypotéky běžně na 100% hodnoty nemovitostí a u některých produktů až na 120%. V případě, že má dnes klient zájem o nebankovní financování se zástavou nemovitosti nepřesahuje obvykle vyplácená částka 50% aktualní tržní hodnoty. Obvykle se přihlíží k hodnotě 30-35%.
Společnost nemovitosti leasing je jedním z největších českých zprostředkovatelů těchto úvěrů. Klienti se na nás často obracejí a chtějí řešit své finanční potíže. V některých případech se jedná o konsolidaci mnoha jiných půjček a úvěrů, jindy je problem obsáhlejší a je potřeba vyplatit již uvalenou exekuci na nemovitosti, nebo dokonce vyplatit nucenou dražbu.
Pokud jste se rozhodli, že chcete začít investovat do nemovitostí, máme několik možností jak je možné s námi navázat spolupráci.

1. Investice All Inclusive

Tento způsob investování je určen především pro menší, nebo začínající investory. Pokud si ještě úplně nejste se vším jisti, je možné se s námi dohodnout o jakou investici máte zájem, kolik financí a na jak dlouho si přejete investovat a jak velké riziko=výnos chcete podstoupit. V takovém případě řešíme vše za Vás. Najdeme nemovitost, zajistíme veškeré právní kroky a následně dohlížíme na pravidelné platby od klienta, případně zahajujeme dle smlouvy jednání s klientem pokud se dostane do zpoždění ve svém splátkovém kalendáři. Na straně investora je pak jen si předem nasmlouvat v jakých intervalech se mu bude investice vracet. V tomto případě je i možné sloučit několik drobnějších investorů do jednoho projektu tak, aby investovanou částkou byli schopni dohromady uskutečnit investici.

2. Profi investor

Profesionální investor je pro nás taktéž velmi důležitý partner. Jedná se o investora, nebo společnost, která s tímto druhem investicí pravidelně pracuje a chtějí jen oslovit další zákazníky. V takovém případě tomuto investorovi přeposíláme kontakt na zákazníka, který má zájem o financování z nebankovních zdrojů a následný průběh je jen v režii investora.
Všechny investice, které realizujeme jsou právně ošetřeny a jsou jištěny nemovitým majetkem. Investice je možné provádět od krátkodobých (několik měsíců) až po dlouhodobé (10,15,20,30 let).